Název

Popis

Asi největší počet v drtivé většině místních obyvatel přiláká do centra obce tradiční novoroční ohňostroj. Ten započal slavnostním projevem a přípitkem starosty obce Vítem Tomaštíkem. Za zvuku písní Karla Gotta a pod bedlivým vedením místních hasičů oblohu nad obcí rozzářil ohňostroj, který ani letos nezklamal. Písně Karla Gotta doprovázely novoroční ohňostroje napříč celou republikou. Místní hasiči se postarali nejen o bezpečí všech diváků a odpálení samotného ohňostroje, ale ve svém stánku s nápoji také o ty, kterým obecní víno k přípitku nestačilo.

Období

• 113 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Canon EOS 50D

Kategorie a štítky

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat